ALUMINIOWE I STALOWE ŚCIANKI

Modułowe rozwiązania i pełna swoboda podziału przestrzeni

scianki caloszklane wisniowski

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

modul

Dzięki zastosowaniu najnowszych technik systemowych WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum tworzenia ścianek zewnętrznych i wewnętrznych. Wykonujemy ścianki z profili z przegrodą termiczną, bez przegrody termicznej oraz ścianki całoszklane. Zastosowanie specjalnych łączników pozwala na wykonanie ścian o dowolnych kątach załamania, dzięki czemu można dostosować je do każdego wnętrza.

KOMFORT UŻYTKOWANIA

optymalizacja

Komfortowe ścianki aluminiowe cechuje łatwość obsługi i wygoda. Zamontowane w ściankach drzwi i okna mogą być wyposażone w automatykę, która w dużym stopniu podwyższa standard ich użytkowania. Zastosowanie wysokojakościowych okuć i dodatkowego wyposażenia zapewnia płynną prace wszystkich ruchomych elementów w ściance.

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA I PRZESTRZENI

swiatlo

Dzięki zastosowaniu drzwi specjalnych w postaci drzwi harmonijkowych lub przesuwnych możemy zapewnić dużą oszczędność miejsca. Skrzydła przesuwane w kierunku równoległym do ścianki stałej łączą dwa pomieszczenia powiększając je wizualnie. W przypadku dużych skrzydeł pomieszczenie zyskują dodatkowe oświetlenie.

FUNKCJONALNOŚĆ I ESTETYKA

funkcjonal

Liczne rozwiązania konstrukcyjne i szeroki wybór kolorów zapewniają nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. W systemach ścianek aluminiowych i stalowych stosować można szeroką gamę okuć i odpowiednich akcesoriów, dzięki którym elementy ścianek są kompatybilne z montowanymi w nich drzwiami i oknami. Konstrukcje są wyposażone w specjalne systemy uszczelek i przekładek, które stanowią odpowiednią szczelność i izolację termiczną.

 

ŚCIANKI STALOWEŚCIANKI STALOWE
ZEWNĘTRZNE

 • profile stalowe z przegrodą termiczną;
 • wypełnienie skrzydła w postaci szyby bezpiecznej zespolonej lub panelu;
 • stalowa rama i ościeżnica malowane proszkowo.

ŚCIANKI STALOWE
BEZ PRZEGRODY TERMICZNEJ

 • profile stalowe bez przegrody termicznej;
 • wypełnienie skrzydła w postaci szyby bezpiecznej pojedynczej lub panelu;
 • stalowa rama i ościeżnica malowana proszkowo.

ŚCIANKI ALUMINIOWE
ZEWNĘTRZNE

 • profile aluminiowe z przegrodą termiczną;
 • wypełnienie skrzydła w postaci szyby bezpiecznej zespolonej lub panela;
 • aluminiowa rama i ościeżnica malowana proszkowo, w kolorach DECOR lub oklejone foliami drewnopodobnymi.

ŚCIANKI ALUMINIOWE
WEWNĘTRZNE

 • profile aluminiowe bez przegrody termicznej;
 • do wykonywania wewnętrznych przegród;
 • wypełnienie skrzydła w postaci szyby bezpiecznej pojedynczej lub panelu;
 • aluminiowa rama i ościeżnica malowana proszkowo, w kolorach DECOR lub oklejone foliami drewnopodobnym

Szeroka paleta barw

W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru ścianek do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Dla klientów poszukujących ścianek aluminiowych i stalowych w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego z palety RAL lub RAL MAT STRUKTURA.

Technologia malowania DECOR umożliwia pokrycie powierzchni ścianek aluminiowych dowolnymi wzorami takimi jak struktura drewna. Ścianki aluminiowe WIŚNIOWSKI dostępne są również w okleinach.

ralownik wisniowski