Panele kratowe 3D

Panele kratowe VEGA B stanowią uniwersalne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie zarówno w obszarach przemysłowych jak i prywatnych. Panele kratowe montowane są wokół domów prywatnych, parków, ogrodów, budynków użyteczności publicznej, placów  zabaw, wokół fabryk lub różnego rodzaju składów i terenów magazynowych.

NOWOCZESNE I SOLIDNE ZABEZPIECZENIE TERENU

Panele VEGA B zaliczane są do grupy paneli 3D. Cechą charakterystyczną tej grupy wyrobów są przetłoczenia. Przetłoczenia nadają panelom sztywności. Ilość przetłoczeń jest ściśle powiązana z wysokością panelu.

panele kratowe 3D

SPRAWDZONA TECHNOLOGIA

funkcjonal

Panel VEGA B zgrzewany jest z surowego drutu, następnie cynkowany ogniowo lub galwanicznie i malowany metodą proszkową. Panel produkowany w tej technologii to przede wszystkim solidne zgrzewy oraz eliminacja potencjalnych ognisk korozji.

ODPORNE NA KOROZJĘ

trwalosc

Panele kratowe poddawane są rygorystycznym badaniom w wewnętrznym laboratorium w którym sprawdzana jest odporność antykorozyjna wyrobu. Wynikiem naszych starań jest produkt o wysokich parametrach jakościowych.

UNIWERSALNY MONTAŻ

uniw mont

Panele VEGA B mogą być montowane na 6 rodzajach słupów i z wykorzystaniem 8 różnych akcesoriów montażowych dostępnych w ofercie WIŚNIOWSKI.

SYSTEMOWOŚĆ

modul

Panel kratowy VEGA B stanowi integralną część ogrodzenia. Można go instalować wraz z Bramą przesuwną PI 95, PI 130, PI 200, bramą dwuskrzydłową lub furtką w systemie BASTION lub MODEST

DANE TECHNICZNE

Panele kratowe VEGA B zgrzewane są punktowo z prętów stalowych pojedynczych. Panele VEGA B są jednostronnie zakończone przedłużonymi prętami o długości 30 [mm], w dolnej lub górnej części ogrodzenia.

 VEGA B
VEGA B Light
VEGA B Light 80×200
VEGA B Light II
Średnica drutu dla panelu ocynkowanego ogniowo4,8 [mm]4,0 [mm]3,0 [mm]
Średnica drutu dla panelu w systemie DUPLEX5,0 [mm]4,0 [mm]4,0 [mm]3,0 [mm]
Wymiar oczek prostych50×200 [mm]80×200 [mm]80×100 [mm]
Wymiar oczek małych50×50 [mm]80×50 [mm]
Szerokość panelu2500 [mm] (51 prętów)2500 [mm]

Zestawienie wysokości paneli

zestawienie wysokosci vega 3d

Systemy montażu

Panele VEGA B mogą być montowane na słupach z wykorzystaniem różnych akcesoriów montażowych dostępnych w ofercie WIŚNIOWSKI. Montaż paneli można przeprowadzić na terenie płaskim lub pochyłym, bezpośrednio nad gruntem bądź z wykorzystaniem deski betonowej. Słupy możemy osadzić bezpośrednio w gruncie lub na podmurówce betonowej z wykorzystaniem stóp montażowych.

Dostępność systemów dla poszczególnych rodzajów paneli

 BETABETA SafeBETA 48GAMMAOMEGAOMEGA D1OMEGA D2OMEGA 48
VEGA Btaktaktaktaktaktaktaktak
VEGA B Lighttaktaktaktaktaktaktaktak
VEGA B Light 80×200taktaktaktaktak
VEGA B Light II
taktaktak

 

System BETA Słup z profilu 60x40x1,5 [mm], słup h=3200 [mm] 60x40x2 [mm]. Słup posiada zaślepki z tworzywa oraz otwory ułatwiające montaż.

System BETA Safe Słup profilowany z blachy ocynkowanej. Autorskie rozwiązanie firmy WIŚNIOWSKI. Kształt słupa zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie użytkowników (nakrętka schowana we wgłębieniu kształtowym słupka). Słup posiada zaślepki z tworzywa oraz otwory ułatwiające montaż.

System BETA 48 Słup okrągły. Przekrój słupa 48,3 [mm]. Słup posiada zaślepkę z tworzywa oraz otwory ułatwiające montaż.

ystem GAMMA Słup profilowany z blachy ocynkowanej i powleczonej farbą poliestrową. Autorskie rozwiązanie firmy WIŚNIOWSKI. Słup posiada zaślepki z tworzywa oraz otwory ułatwiające montaż.

System OMEGA Słup z profilu 60x40x1,5 [mm], słup h=3200 [mm] 60x40x2 [mm]. Słup posiada zaślepki z tworzywa.

System OMEGA D1 Słup z profilu 60x40x1,5 [mm], słup h=3200 [mm] 60x40x2 [mm]. Słup posiada zaślepki z tworzywa.

System OMEGA D2 Słup z profilu 60x40x1,5 [mm], słup h=3200 [mm] 60x40x2 [mm]. Słup posiada zaślepki z tworzywa

System OMEGA 48 Słup okrągły. Przekrój słupa 48,3 [mm]. Słup posiada zaślepki z tworzywa.

STWÓRZ KOMPLEKSOWY SYSTEM OGRODZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to rozwiązanie systemowe, gwarantujące kompleksowe zabezpieczenie terenu. W ofercie skierowanej do budownictwa indywidualnego oraz do przemysłu znajdują się zarówno nowoczesne ogrodzenia stalowe, profilowe jak również panelowe. Charakteryzuje je solidność, jakość i wytrzymałość nie pozbawiona elegancji i stylu. Kompleksowa oferta WIŚNIOWSKI to duże ułatwienie w zamknięciu danego obiektu i wyraz dbałości o jego bezpieczeństwo i wygląd. Skorzystaj z pełnej oferty i stwórz swoje własne ogrodzenie.

system vegaB

OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą i furtką MODEST
z wypełnieniem panelem kratowym VEGA B

system vegaBL

OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą przesuwną PI 130
z wypełnieniem panelem kratowym VEGA B + panele VEGA B Light

system vegaBL80x200

OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą i furtką MODEST
z wypełnieniem panelem kratowym VEGA B + panele VEGA B Light 80×200

system vegaBLII

 

 

KOLORY

Panele kratowe zgrzewane są z drutu surowego. Produkcja paneli odbywa się zgodnie z normą PN-EN 10223-7:2013-05. Panel kratowy może być zabezpieczony poprzez ocynkowanie ogniowe (wg normy EN ISO 1461:2000) lub ocynkowanie galwaniczne (wg normy PN EN ISO 2081:2011) i powlekanie poliestrowe (wg normy EN 10244-2:2010). Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI.

Na panele powleczone udzielana jest 10 letnia gwarancja antykorozyjna.

VEGA B/VEGA B Light

 

 

VEGA B Light 80×200
VEGA B Light II

VEGA ocynk galwaniczny pl

VEGA ocynk ogniowy pl
 
 

KARTY TECHNICZNE