Ogrodzenia sportowe

PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO BEZ OGRANICZANIA WIDOCZNOŚCI

Ogrodzenie sportowe WIŚNIOWSKI to przemyślane systemy wygrodzeń oparte na rozwiązaniach systemowych. System sportowy stanowią elementy ogrodzeń przemysłowych takie jak panele kratowe z grupy VEGA, słupy sportowe o podwyższonym przekroju i wysokości, słupy z instalacjami piłko-chwytowymi, elementy kontroli dostępu takie jak bramy skrzydłowe i furtki. Ogrodzenie Sportowe oferowane jest w zakresie wysokości 3 do 6 [m].

Możliwość pomalowania na każdy kolor z palety RAL, do 10 lat gwarancji antykorozyjnej dla słupów i paneli kratowych w systemie malowania proszkowego DUPLEX.

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.

EFEKTYWNA OCHRONA

Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.

SYSTEM DUPLEX – PODWÓJNA OCHRONA

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będa wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.

SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH

Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.

Poznaj szczegółową ofertę