Bramy roletowe

Nowoczesne bramy zaprojektowanie z myślą o wymagających użytkownikach

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

  1. Prowadnice aluminiowe montowane wewnątrz pomieszczenia wzdłuż bocznych krawędzi otworu, wyposażone w uszczelki szczotkowe i ślizgi.
  2. Awaryjne otwieranie bramy w przypadku zaniku prądu bramę można otworzyć ręcznie przy użyciu korby lub przekładni łańcuchowej do awaryjnego otwierania montowanej na siłowniku.
  3. Aretki zapewniają dystans między profilami podczas zwijania kurtyny bramy, dzięki czemu praca bramy jest cicha, a żywotność paneli znacznie się wydłuża. Pierścienie nawojowe w bramach roletowych BR-100 standardowo wyposażone zostały w ochronne, nylonowe osłony, których zadaniem jest minimalizowanie zarysowań kurtyny bramy.
  4. Skrzynka – montaż zewnętrzny
  5. Profil AW 100 lekki aluminiowy profil, wypełniony jest bezfreonową pianką poliuretanową.
  6. Krawędziowa listwa bezpieczeństwa montowana w dolnej uszczelce, powoduje zatrzymanie bramy w momencie zetknięcia z przeszkodą i cofnięcie jej do pozycji otwartej.
  7. Ruchomy wał – w trakcie nawijania kurtyny zmienia swoje położenie względem ściany nadproża,  zapewniając w ten sposób utrzymanie w osi prowadnic poruszającej się kurtyny.
  8. Kurtyna bramy wyposażona jest w aluminiowy, wzmocniony dolny profil, który zapewnia większa sztywność.
HAKI PRZECIWWIATROWE
Stosowane są w bramach o So>5000 [mm] w wyposażeniu standardowym. Montowane w każdym profilu bramy. Jako opcja dodatkowa haki dostęne są również w bramach o So<= 5000 [mm]. Bramy z hakami przeciwwiatrowymi posiadają 3 klasę odporności wiatrowej.
UCHWYTY WZMACNIAJĄCE PROWADNICE BRAMY
Montowane są wraz za hakami przeciwwiatrowymi.
ALUMINIOWE, WZMOCNIONE PROWADNICE
przystosowane do pracy z hakami wiatrowymi

BRAMA ROLETOWA POSIADA NAPĘD ELEKTRYCZNY W PAKIECIE

Poznaj szczegółową ofertę